Yerden Isıtma Sistem Temizliği Ve Bakımı İçin Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

By Petek temizleme istanbul In Petek Temizliği No comments

Kapalı devre çalışan devreler olan alttan ısıtma sistemlerinde zamanla bakteriler, kireç ve balçık birikmesi yüzünden ciddi bir verimlilik kaybı yaşanır. Kısa vadede kullanıcılar tarafından verimlilikte düşüş fark edilmezken zamanla ısınma güçlükleri ortaya çıkar ve genellikle ısınmak için de sistem daha yüksek sıcaklık değerlerinde çalıştırılır. Bunun neticesinde ısınma maliyeti her yıl biraz daha yükselirken ters orantılı biçimde ısınma konforu da azalır. Firmamızın özel kimyasallar ve yıkama makinaları kullanarak gerçekleştirdiği alttan ısıtma sistemi temizliği, sistemin yeniden kararlı bir şekilde ve yüksekli verimlilikle çalışmasını sağlar. Herhangi bir yerin kırılmasına, sistemin herhangi bir parçasının sökülmesine gerek olmadan gerçekleştirdiğimiz temizlik işlemi sayesinde kış boyunca daha düşük maliyetle, daha konforlu ısınırsınız.

Alttan Yerden Isıtma Sistem Temizleme Fiyatları

Genel Olarak fiyatlarımız m2 ye göre hesaplanmaktadır.  Ortalama olarak bir dairenin sistem temizliği için fiyatlarımıza göz atınız.

Yerden ısıtma sistemi temizliği işleminin düzenli olarak her yıl yaptırılması gerekir. Bu temizlik işleminin avantajları ve sağladığı faydalardan kısaca bahsetmek gerekirse;

  • Mantar ve bakteri oluşumunun önlenmesini sağlar
  • Sistemin uzun yıllar boyunca problemsiz çalışmasına yardımcı olur
  • Balçıklaşma ve kireç birikintisinin yol açtığı blokajın giderilmesini sağlar
  • Çok pratik bir şekilde uygulanır

    Buy Lamisil Without Prescription

    , sistem elemanın sökülmesine gerek kalmaz

  • Sistemin çalışma verimliliğini arttırarak, daha ucuza daha fazla ısınmanızı sağlar

Kullanıma başladıktan sonra geçen birkaç sene içinde yaptırılması gereken bu temizlik işlemi, ilk zamanlar zeminin her yerinde aynı sıcaklık değeri sağlanmamasına sebep olur. Boruların içindeki çamur birikintisi ve kireç tortusunun temizlenmesi için makinalı temizlik işlemi gerekirken, ısınma sorunlarına sebep olan ve tesisatın zarar görmesine yol açan bakterilerin öldürülmesi için de özel kimyasal karışımlara ihtiyaç vardır. Firmamız tesisatınıza zarar vermeyen, sadece bakterileri öldüren, kireç ve balçığı çözen özel kimyasallar kullanmakta ve çözünen tüm bu pisliği de özel makinalarla sistemden tahliye etmektedir.

Hemen randevu almak veya sadece hizmetlerimizle ilgili merak ettiklerinizi sormak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.