Peteklerin Altı Isınmıyor

By Petek temizleme istanbul In Petek Temizliği No comments

Peteklerin altı ısınmıyor ne yapmalıyım? diye soru soran bir çok ev sahibi bulunmaktadır. Petek tesisatlarında oluşan tıkanıklıkların neden olduğu durumdan kurtulmak için petek içinde ısınmaya engel olan nedenler ortadan kaldırılmalıdır. Bizleri İstanbul’un çeşitli semtlerinden günün başlamsı ile birlikte bir çok kişi aramaktadır. Telefonda ilk duyduğumuz şikayet genel olarak Peteklerin altı ısınmıyor şikayetidir. Bu da eteğin bulunduğu odada az ısı alınması ve ısınmada sorun yaşanması anlamına gelmektedir.

Peteklerin Alt Kısmında Biriken Pislikler

Uzun süre temizlik yapılmayan peteklerde alt kısımlara zamanla pislikler birikir ve balçık şeklini alır. Suyun içinden gelen birikintiler

Compra Amoxil Online

, havadan kaynaklı tozlar nedeni ile balçık tabakası halini alır bir katman oluşturur. Sıcak petek içine ulaştığından alt kısma inemeden o peteği terk etmiş olur. Bu pisliklerin kesinlikle petek içinden sökülüp dışarı atılması, temizlenmesi gerekir. İstanbul Petek Temizleme servisimiz ilk önceliği servis işlerinde tüm peteklerin içini yıkamak ve oluşan balçık tabakaları ortadan kaldırmaktır.

Petek Temizliği Robotu Kullanımı
Peteklerin altı ısınmıyor sorununu sizler de yaşıyorsanız kesinlikle robot cihazlarla petek temizleme yaptırmalısınız. Robotlar tüm peteklerin içinde biriken pisliklerin basit yöntemle dışarı atılması ve tüm peteklerin içinin yıkanmasında en etkili cihaz ve makinalardır.
Petek Temizleme Kimyasalı Kullanıyoruz
Peteklerin alt kısmında oluşan tortu ve tabalar su yardımı ile temizlenmesi oldukça zordur. Dipte biriken pislik ve tortuların yerinden sökülmesi için Petek temizliği kimyasalı kullanmak gerekmektedir. Firmamız tüm petek temizliği işlerinde 1.kalite petek temizliği kimyasalı kullanır.

Peteklerin Alt Kısmında Tıkanmalar için Profesyonel Çözüm

İstanbul Petek Temizliği servisimiz uzun yıllardır başarı yüzdesi en yüksek şekilde müşterilerine bu hizmeti sunmaktadır. Petek tesisat yapılarına son derece hakim tecrübeli ekibimizle tüm yapılarda petek temizliği yapıyoruz. Kombi petek tesisat yapınız ister yerden ısıtma ister sıva üstü tesisat olsun borular dahil tüm petekler için mükemmel bir temizleme servisi sağlıyoruz. Radyatör alt kısımlarında soğukluk bulunması kesinlikle verimsiz ısı almanıza neden olacağı gibi aynı zamanda yüksek fatura ödemenize de neden olacaktır. Isınamayan petek için Kombi sürekli sıcak su gönderecek olup durmadan aktif olarak çalışmasına neden olacaktır. Sizlerde Peteklerin altı ısınmıyor diyorsanız kesinlikle bizleri arayın bir kaç dakika da sorunu hemen çözelim.

Petek Altında Biriken Tortular

Resimde görüldüğü gibi peteklerde zamanla alt kısma pislik iner ve zamanla bu tortular tabaka oluşturur. Bu oluşumlar makina ve robot cihazlar ile kolayca temizlenmektedir.

Uygun Fiyatlarla Petek Alt Kısımlarını Temizletin

Düşünülenin aksine her ne kadar zahmetli bir iş olsa da son derece uygun fiyatlarla bu hizmeti vermekteyiz. Peteklerin altı ısınmıyor ve yetersiz ısı veriyorsa kesin ve uzun süreli çözümler için profesyonel petek temizleme servisinden hizmet almalısınız. Bireysel ve farklı yöntemler ile bu sorundan kurtulmak kolay değildir. İstanbul da yıllardır bu ve benzeri petek tesisat sorunları karşılaşan ustalarımız size en yüksek performans alacağınız çözümü sunar.

İstanbul tesisat firmaları arasında fiyat konusunda astronomik fiyatlar talep edenler bulunduğu gibi çok düşük bedeller ile kalitesiz hizmet verenlerde bulunmaktadır. Seçeceğiniz firmanın öncelikle bu alanda uzmanlığını iyi test ediniz. Ayrıca tesisat firmasının kesinlikle teknolojik cihazla sahip olup olmadığından emin olunuz.

Doğalgaz Kombi Peteklerinizi Temizletin

Peteklerin altı yeteri kadar ısınmıyorsa mutlaka sizlerde genel bir petek temizliği yaptırız. Şayet önemsemez ve bir sonraki yıla ertelerseniz hem ısınmada düşük derece elde eder hemde yüksek faturalar ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Doğalgaz Isınmalarında Petek Temizliğini Önemseyin

İstanbul da bir çok hane doğalgaz ile ısınmaktadır. Ancak neredeyse %30 lüks bir dilimde peteklerin altı ısınmıyor şikayeti oluşur. Sizlerde elinizi doğalgaz peteklerinin alt kısımları ve üst kısımlarında gezdirdiğinizde yaşadığınız sorunu anlayabilirsiniz. Odalarda peteklerden alacağınız ısı dereceleri doğru olması halinde evin her alanında yeterli ısı alınır ve daha konforlu bir ısınma elde edersiniz. Antre, Hol ve koridor alanlarında 15°C gibi ısınma ideal olanıdır. Oturma odanızda ve yatak odasındaki peteklerden ve mutfak peteklerinden de minimumda 20°C sıcaklık almanız ideal olanıdır. Banyo alanları peteklerinde de oda sıcaklığının 24°C civarında olması önerilen sıcaklıklardır. Yeterli derece elde edilemiyorsa Petek temizleme yaptırmanız önerilmektedir.

Peteklerin altı ısınmıyor

Radyatör kullanımı doğru yapılmış mekanlarda salon kısımlarında 20°C sıcaklık seviyesine geldiğinde diğer peteklerde buna paralel mevcut değerlerine ulaşması beklenir. Kullanıcı bazlı olacak bazıları salondan daha yüksek derece elde etmek isteyebilir. Bu gibi durumlarda da unutulmaması gereken 1°C her artımda yakıt tüketimi %5 ve %6 oranında arttığıdır. Hatalı kombi radyatör kullanımları yada arızaları sistemlerde 65°C veya 70°C varan sıcaklık görülebilmektedir ki bu son derece hatalı bir kullanım olur ve faturanıza ciddi oranda yansıması olur.

 

Petek Altı ısınmıyorsa arayın

En ideal ısınma ve derece için petek temizleme hizmeti alın. Peteklerin altı ısınmıyorsa çözüm basit ve kısa sürede giderilebilecek durumdadır. Vereceğiniz para ile alacağınız konfor düşünüldüğünde oldukça avantajlıdır.