Petek Temizleme Fiyatları

Bazı maliyetler karışımıza ekstra olarak çıkıyor olsada kimi giderler ise bizlere geri dönüşünde bir çok avantaj sağlamaktadır. Petek Temizleme Fiyatları bazı ev sahipleri için külfet oluşturduğu düşünülebilir ancak kış boyunca yüksek faturaların geldiğinde aslında daha fazla bir kayıp yaşamaktasınız. Bizim firma olarak önerimiz hem yüksek ısı performansı almak hemde daha düşük yakıt gideri ödemek için mutlaka Petek Temizleme yaptırmanızdır. Kalorifer peteklerinin uygun ücretler karılığı temizlenmesi doğalgaz tasarrufunun yanı sıra daha verimli bir ısı almanızı da sağlamaktadır.  2018- 2019 petek temizliği fiyalarını sayfamızdan inceleyerek en uygun paketi seçebilirsiniz.

1-5 Petek
125 TL
1 Litre Nano Clean Kombi
Ücretsiz Filtre Temizliği
Kombi Makinali Temizliği Ücretsiz
İsteğe Bağlı Koruyucu (+50TL)
Süre : 45 DK
6-7 Petek
150 TL
1,5 Litre Nano Clean Kombi
Ücretsiz Filtre Temizliği
Kombi Makinali Temizliği Ücretsiz
İsteğe Bağlı Koruyucu (+50TL)
Süre : 1 Saat
Dublex Daire
200 TL
2,5 Litre Nano Clean Kombi
Ücretsiz Filtre Temizliği
Kombi Makinali Temizliği Ücretsiz
İsteğe Bağlı Koruyucu (+50TL)
Süre : 2 Saat

Petek Temizleme Fiyatlarına Etki eden Faktörler

Yukarıdaki tabloda normal tip daireler ve duble konulat içinde fiyat tablosunu sizlerle paylaşmış bulunmaktayız. Petek Temizleme Fiyatları belirlenirken kaç adet olduğunu oldukça önemlidir. Genelde gittiğimiz servis işlerinde komple tüm petekler için hizmet alınıyor olsa da bazı istisna durumlarda az adetli petekte uygulama istenmektedir. Bu tarz hizmet alımlarında yaşanabilecek sorun kısa bir süre sonra temizlik yapılmamış olan diğer peteklerde sorun yaşamanızdır. O nedenle servis hizmeti için vaktinizi ve zamanınızı ayırmışken tüm petekler için uygulama yaptırınız.

2019 - 2020 Petek Temizleme Fiyatları Ne Kadardır?

Bu bahsetmiş olduğumuz hizmeti alırken ödeyeceğiniz ücretler kesinlikle boşa gitmeyecektir. Hem yeterli seviyelerde ısınma elde edecek hemde yakından tasarruf etmiş olacaksınız. Fiyat listemizde bulunan rakamlar 2018-2019 yılı için geçerlidir. Petek temizleme fiyatları sayfamız bu tarih itibari ile sürekli güncellenmektedir. Firma personelimiz bahsi geçen fiyatlar dışında sizden herhangi bir bedel ve ücret istememektedir.

2019 - 2020 Petek temizleme fiyatları tüm İstanbul genelinde geçerlidir. Kurumsal olarak petek bakım hizmetleri sunan firmamız sizlere en uygun fiyat avantajları ile hizmet vermektedir.

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN (7/24)