Avrupa Yakası Petek Temizliği

By Petek temizleme istanbul In Petek Temizliği No comments

İstanbul da hem konu yaşamı hemde iş yaşamı Avrupa Yakasında fazladır. Avrupa Yakası Petek Temizleme servisimiz oldukça geni bir alana hitap etmektedir. Bireysel olarak bu tür hizmeti veren tesisat ustaları gibi değil profesyonel servis sistemi ile müşterilerimize hizmet veririz. Çağrı merkezimize gelen kayıtlar aynı gün içinde cevaplanır ve gün içinde tüm petek temizliği talepleri yerine getirilir. Gecikçe yaşatmadan hızlı ve en etkin petek temizliği servisi için bizleri tercih ediniz. Uygun fiyatlı ve yüksek ısı performanslı petek temizliği servisiyiz.

Kalorifer kombi peteklerinde temizlik yapmak için sadece fiziki güç ve tecrübe yeterli olmayacaktır. Doğru ve sorunsuz işlem için kesinlikle bu amaç için üretimi yapılmış olan petek temizliği makinaları kullanılması gerekir. Avrupa Yakası Petek Temizleme işlerimizin tümünde ev sahipleri ve işletme sahiplerine makinalı petek temizleme yapmaktayız. Bu tarz cihazlarla hem son derece berrak bir temizlik elde edilir hemde işlem çok daha kısa sürede biter. Makinalı işçilik ile normal tip temizleme işçilikleri arasında ayrıca da fiyat farkı yoktur. Bu nedenle tüketicilerin profesyonel temizleme için makinalı hizmeti tercih etmeleri önerilmektedir.

Avrupa yakası petek bakımı hizmetleri

Fiyatların belirlenmesi genelde petek sayısına göre değişmektedir. Kimi evlerde 3-4 petek de tıkanma yaşanmış olur müşteri bu adette bir temizleme işlemi isteyebilmektedir. Kimi zamanda talep gelen mekan son derece büyük olup 14-15 adet petege kadar çıkabilmektedir. Fiyatlar petek tesisat firmaların ortalama 125 tl civarından başlamaktadır. Bizler de 2019 yılı için bir önceki yılın fiyatlarına her hangi bir zaman yapmadan aynı fiyatlarla bu hizmeti sağlamaktayız. Sitemiz petektemizleme.net içerisinde 2019 yılı en güncel petek temizliği fiyatları bulunmaktadır. Avrupa Yakası Petek Temizleme Fiyat listemizi inceleyebilir ve soru görüşlerinizi dilerseniz bizlerle hemen paylaşabilirsiniz.

Avrupa Yakası Servis Bölgelerimiz

Avrupa Yakasını servis firmamız 3’e bölerek servis sağlarız. Bu hizmet anlayışımız müşterilerimize daha hızlı ve çabuk hizmet sağlayabilmek adınadır. İstanbul Boğazı kısmında Beyoğlu

, Beşiktaş, Şişli, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Sarıyer bölgeleri için birinci servis ekibimiz sorunlu iken Bayrampaşa, Zeytinburnu, Kağıthane, Bakırköy, Esenler, Bağcılar, Bahçelievler, Güngören bölgesinde 2. servis ekibimiz sorumludur. 3. ekibimiz ise Avrupa Yakası Petek Temizleme için Küçükçekmece, Büyükçekmece, Başakşehir, Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Arnavutköy, Çatalca ve Silivri bölgelerine bakmaktadır.