Tuzla Kombi Petek Temizleme

By Petek temizleme istanbul In Petek Temizliği No comments

Peteklerinizi sökmeden temizleyen firmamız, ev ve işyerinizde daha ucuza daha konforlu şekilde ısınmanızı sağlayan Tuzla petek temizliği hizmetleriyle bir telefon kadar yakınınızda. Peteklerde biriken pisliği çift yönlü yeni nesil yıkama cihazlarıyla sizi hiçbir zahmete sokmadan temizleyen ekiplerimiz, temizlik için özel ilaç karışımları kullanmak ve bu sayede şebeke suyundan kaynaklı kireç de tüm peteklerden temizlenmektedir. Kombinizin harcadığı doğalgazdan verimli bir şekilde faydalanamamanıza yol açan bu sorunun oluşmadan önlenmesi için Tuzla petek temizliği hizmetlerimizden senelik periyotlarla düzenli olarak faydalanmanızı tavsiye etmekteyiz.

Kombiler doğalgazı ısı enerjisi haline çok yüksek verimlilikle dönüştürüyor bile olsa ev ve işyerinize bu ısıyı kombinin kendisi değil, petekler verir. Peteklerin yani sistemin ısı iletim elemanlarının zamanla tıkanması tam olarak ısınamamalarına yol açar ki, bu da kullanılan doğalgazdan verimli bir şekilde istifade edilememesi anlamına gelir. Her sene kabarık doğalgaz faturaları ödemenize rağmen ısınamıyorsanız peteklerinizde balçıklaşmaya yol açan pislikler ve kireç birikmiş demektir. Sadece bir telefonla uzman ekipler ve yeni nesil cihazlarla verdiğimiz Tuzla petek temizliği hizmetlerimizden yararlanabilir, kışı çok daha konforlu bir şekilde geçirebilirsiniz.

Tuzla Petek Bakımı Servisi

Peteklerde biriken pislik ve kireç zamanla tesisat üzerinden kombinin elemanlarının da arıza yapmasına sebep olabilir. Bu gibi durumlarda arızanın tamiri için kesenin bir hayli açılması gerekebilir. Bu sorunların “oluşmadan önlenmesini sağlayan” petek temizliğinin mutlaka düzenli bir şekilde ve tercihen kış öncesinde yaptırılması gerekir.

Anadolu Mahallesi, Aydınlı Mahallesi, Aydıntepe Mahallesi, Cami Mahallesi, Evliya Çelebi Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fırat Mahallesi, İçmeler Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Mescit Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Orhanlı Mahallesi, Orta Mahallesi, Postane Mahallesi, Şifa Mahallesi, Tepeören Mahallesi ve Yayla Mahallesi olmak üzere haftanın tüm günleri ilçe geneline hizmet vermekteyiz.

Bütçenizi zorlamayan fiyatlarla sunduğumuz hizmetlerimizden hemen yararlanmak için haftanın hangi günü olduğu fark etmeden dilediğiniz zaman telefon açabilir, fiyat teklifi almak veya sorularınız için sitemizin iletişim sayfasını da kullanarak 7/24 bize ulaşabilirsiniz.