Neden Petek Temizliği Yapılmalıdır ?

By Petek temizleme istanbul In Petek Temizliği No comments

Kombinizin daha verimli, tasarruflu çalışması için her yıl düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Kireç, pas, sutaşı, tortu ve birikintiler peteklerin zaman içerisinde yetersiz ısı vermesine neden olmaktadır. Neden Petek Temizliği Yapılmalıdır ? cevabında genelde olarak bu gibi sorunlardan arındırmak birinci önceliktir. Tüm peteklerin daha verimli çalışmasını peteklerin ısıyı odanıza daha iyi iletmesi sağlamak için kesinlikle Petek temizleme yaptırılmalıdır.

Petek Temizliğini Nasıl Yapıyoruz?

Petek Temizleme

Petek Temizleme

Petek temizliği sırasında ortamda kirlilik oluşmaz. Özel sistemle üretilmiş makineler ve kimyasallar ile yapılır. Peteklerin kirlilik oranına göre işlem 2 yâda 3 saat sürebilir. Petek temizliği artık gözünüzde büyümesin sizler için özel makineler ve kimyasallar ile ilk gün temizlik ve performansa sahip peteklerinize kısa sürede kavuşmanızı sağlamaktayız. Petek temizliği doğalgaz faturasından tasarruf sağlamak için yapılması gerekenlerin ilk başında gelmektedir.

Tesisatta ısının %95’i petekler tarafından sağlanmaktadır. Bu ısının eşit ve tam olarak odaya dağılması için peteklerinin iç kısımlarının temiz olması gerekmektedir. Peteklerin içerisinde bulunan çamur

antibiotika-online.com

, kir, pas sutaşı ısıyı doğru orantıda ortama veremez bu nedenle devamlı çalışmak zorunda kalan kombi yüksek faturalar ile sonuçlanır. Yüksek fatura ödemenize rağmen doğru düzgün ısınmıyorsanız eğer ısı geçişiniz peteklerden dolayı yetersiz olmaktadır. Bu sebeple sağlıklı bir şekilde ısınmak ve daha az fatura ödemek için Petek temizleme yaptırmalısınız.

Bir Kaç Saata Petek Sorunundan Kurtulun

İstanbul Petek temizleme firmamız sizlere hangi ilçe ve mahallede olursanız olun aynı gün adresinizde en kaliteli Petek temizliği servis hizmetini sağlamaktadır. Tesisat ve kombi sektöründe yıllarca hizmet vererek alanında uzman personeller ile en kısa sürede tesisat sorunlarınıza cevap vermekteyiz. Tek Yapmanız gereken Petek Temizleme Fiyatları Sayfanızdan size en uygun fiyatlandırmayı seçmeniz firma personelimize talebinizi iletmenizdir.