Petek Temizleme, hizmeti Kullanım mevsimlerine bağlı olarak, kapalı devre ısıtma sistemlerinde suyun. Sıcaklığın ve oksijenin, kireç, cüruf, çamur, çamur ve çamurun kalitesine bağlı olarak, özellikle çamur ısıtma sistemlerinde daha sık görülmektedir. Bu ortaya çıkan maddeler, ısıtma sistemlerinde, ısıtma problemlerinde, zayıf ısıtmada ve pahalı ısıtma problemlerinde sorunlara neden olur. Isıtma sistemindeki oluşumların dezavantajları; – Isı problemleri, ısı dolaşımının düzgün bir şekilde yapılamamasından kaynaklanır. Petek temizlik firmamız bu problemlere teknolojik bir çözüm sunmaktadır. Özellikle peteklerin alt kısmında oluşan ve alt tarafların ısınmasına izin vermeyen ve radyatörlerin ısınmasına izin vermeyen tortular nedeniyle. Aynı yerde her yerde peteğin içindeki ısıyı dağıtmama gibi problemler gözlemlenmiştir. Yerden ısıtma sistemlerinde çamur ve tortulaşma problemleri ve tıkalı boruların geçtiği alanlarda ısınma olmaması. Bitkilerde ve peteklerde kirliliğin kombinasyonu pompa ve eşanjör problemleriyle sonuçlanır.

Petek Temizleme

Petek Temizleme, Özel cihaz ve yüksek kaliteli koruyucu kimyasal tercihleri ​​ile profesyonel çözümler ile petek temizliği için çözümler sunuyoruz. Kireç ve tıkanma, eşanjörün istenen sıcak suyu üretememesine neden olur. Açıkça, temizlenen radyatörler çok daha verimli çalışır. Merkezi ısıtma sistemi, kombinasyonun yüksek güç tüketimini önler, çünkü ev ısıtma sistemlerinde su temizdir. Suyun temiz olduğu gerçeği, kombinasyonun ömrünü uzatır. Eşzamanlı olarak, peteklerin yüksek sıcaklıklara ulaşmasına izin verilir. Temizlendikten sonra radyatörlerle su akışı arttıkça kombiniz daha verimli ve ekonomik bir şekilde çalışacaktır. Suyun akışkanlığını yavaşlatan çamurun neden olduğu ısı kaybı gibi problemlerden kurtulabilirsiniz. Radyatörlerde biriken çamur boruları tıkayabilir ve radyatörlerin evinizin etrafındaki ısıyı yaymasını önleyebilir. İşte petek temizlik şirketlerinden en yaygın şikayetlerden bazıları. Kir ve tortu nedeniyle, kombinasyon 2-3 dakika içinde yüksek seviyeye ulaşamaz ve dolaşımını keser. Sistemin bozulması, yerden ısıtma borularında çatlak oluşumu.

Petektemizligi.name

Petek Temizleme, Sonuç: büyük enerji maliyetleri, onarım maliyetleri ve ısıtma sorunları. Çözüm: Öncelikle petekleri KOMBIMAX COMBI ve herhangi bir metale temas etmeyen SİSTEM TEMİZLEME KİMYASALARI. İle temizleyin ve ardından sistemi KOMBIMAX SİSTEM KORUMA KİMYASALLARINA alın. Sonuç: İlk günkü gibi, sistem iş performansına gelir, çalışma yılı uzar ve akış yakıtı kaydedilir. UNDERHEAT ISITMA TEMİZLEME VE BAKIMI Yerden ısıtma sistemleri her yıl kışa gelmeden önce temizlenmelidir. Isıtma sistemindeki boru tesisatındaki tortulaşma zeminden meydana geldiğinden. Boru hatlarında ısı değişimi yapacak ve suyun akışını zorlaştıracak şekilde boru sisteminde kalsinasyon ve çamur oluşur. Bu tür sistemleri özel makineler ve kimyasallarla temizliyoruz.