Acil Petek Temizleme Servisi

By Petek temizleme istanbul In Petek Temizliği No comments

Kalorifer ve kombi sistemlerinde ısı veriminin artmasını istiyorsanız Acil Petek Temizleme Servisini arayarak yıllık bakımını ve temizliğini yaptırmanız durumundasınız. Konforlu şekilde ısınmanın da ötesinde kış boyunca ekonomik bir biçimde ısınmak için gereken zaruri bakım işlemlerinden olan İstanbul petek temizliği, uzun süre boyunca ertelendiğinde ısıtma sisteminin zarar görmesine yol açabilir. Şebeke suyunun sistem dahilinde sağlıklı bir şekilde devirdaim etmesi için peteklerin özel ilaçlarla ve makinalar kullanılarak temizlenmesi gerekir. Petek diplerinde çökme yapan kireç ve diğer yabancı maddeler, bu bölüme su ulaşmasına mani olduğu için peteklerin alt kısımlarının da ısınmamasına yol açar. Firmamız petektemizleme.net bu probleme uzun vadeli çözüm sunmakta, üstelik kullandığımız son model yıkama makinaları sayesinde peteklerin sökülmesine de gerek kalmamakta.

Firmamız merkezi sistemlerde dahil olmak üzere kombi ve kalorifer sistemlerinin yıllık periyotlarla temizlenmesini önermektedir. Isıtma sisteminin her yıl bakımını yaptırıyor olsanızda bütün kış hergün aktif olarak çalışan cihazların şebeke suyunu kullandığı ve şebeke suyunda da yoğun kireç olduğu için zamanla peteklerinizde ısınma problemleri oluşur. İlk zamanlar peteklerin alt kısmında çok hafif bir ısınma problemi varmış gibi görünse de, zamanla bu ısı farklılığı artar. Isıtma sistemlerinde her zaman belirli bir miktar su bulunması gerektiği ve sistem de bu suyu ısıtarak iç mekanı ısıttığı için peteklerinizin temizliğini aksatmadan yaptırmanız gerekmektedir.

 Petek Temizleme Ve Bakımı Ne Kadar Sürede Yapılıyor?

Bu işlemin be kadar sürede yapıldığı firmanın kullandığı makinalara bağlı olmaktadır. Eskiden günler süren bu işlem artık son teknolojik cihazlar ve makinalar sayesinde minimum düzeye inmektedir. Özel olarak bu iş için üretilen, suyu çift yönlü uygulayarak petek içlerinde çalkalama etkisi oluşturan yıkama makinaları ve özel bir kimyasal kullanılarak yapılan petek temizleme işlemi ısıtma sisteminizin ilk günkü verimliliğine kavuşmasını sağlar. Bu işlemde peteklerinizin tek tek sökülmesine gerek kalmadığı için çamurlu sular her yere akmaz. Kombi veya kombinize harici olarak bağlanan yıkama makinemiz önce ilaç uygulayarak petek içlerindeki tüm kirecin, balçığın ve çamurlaşmaya sebep olan pisliğin çözülmesini sağlar.

Bu özel kimyasal ilacın uygulamasının ardından yıkama makinalarımız yüksek devirle petek içine su uygular ve çözülen bu pisliğin tamamını tesisattan tahliye eder. Peteklerin su geçişlerinin tıkanmasına

koupit-pilulky.com

, dipte çökme yaparak su dolaşımının engellenmesine sebep olan pislik bu sayede kolayca temizlenir ve peteklerin her yeri eşit olarak ısınmaya başlar. Siz de kısa sürede garantili ve kaliteli çözüm arıyorsanız bize ulaşmanız yeterli olucaktır.