Isınma Garantili Petek Temizliği

By Petek temizleme istanbul In Petek Temizliği No comments

Kış mevsimizin gelmesi sebebiyle ısınma konusunda sorunlar yaşamak istemiyorsanız Isınma Garantili Petek Temizliği ve kombi bakımını kışa girmeden yaptırmanız gerekmektedir. Bunlara dikkat etmediğiniz takdirde, tesisatınızı ne kadar özenli kullansanız da zamanla bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunların başında tesisatta olan suyun kireçlenmeye neden olması, suyun içinde olan artıkların peteklerde ve borularda birikim yapması gibi sorunlar gelir. petektemizleme.net olan firmamız bu duruma sahada çokça şahit olduğundan periyodik bakımlarını ihmal edilmemesi gerektiğini söylüyoruz. Bahsedilen bu durum ısınmanızı büyük ölçüde engelleyen ve yakıt sarfiyatın artmasına neden olabilen bir durumdur. Bunları engellemek için petek temizliği yaptırmalısınız.

İyi Bir Petek Temizleme Nasıl Yapılır

İstanbul Petek temizleme işlemi yıllar öncesine dayanan teferruatlı bir işlemdir eskiden bu işlemler yapılırken petekler teker teker sökülerek banyoya taşınır ve içleri binbir eziyetle yıkanırdı.Son yıllarda teknolojik gelişmeler sayesinde artık kalorifer tesisat temizliği makinelerin ve kimyasal ilaçların yardımıyla daha pratik bir şekilde yapılmaktadır. Bu işlemde çok kısa sürede makineler yardımıyla kalorifer peteklerinin içinde bulunan kirli su boşaltılır ve daha sonra peteklerin içerisine kimyasal ilaç verilerek tam bir temizlik gerçekleşir. Son aşamada durulama işlemi yapılır ve temizleme işlemi tamamlanır. Bu işlemleri sıralamak gerekirse ilk önce ön yıkma daha sonra ilaçla yıkama ve son olarak durulama ve kombiyi çalıştırma işlemi yapılır.

Kalorifer petek temizleme işlemi yukarıda anlattığımız gibi son teknolojiye uygun olarak modern donanımla ve tecrübeli personel tarafından yapıldığında sadece birkaç saat içerisinde tamamlanmaktadır. Düzenli ve zamanında yapılan bu tür bir temizlik işlemi ev ve işyeri sahiplerine verimlilikte artış olarak döneceği gibi ısınmama gibi istenmeyen sorunlarla karşılaşmalarını da engelleyecektir. Siz de firmamızın garantisi altında düzenli kalorifer peteği temizliği işlemini yaptırarak soğuk aylarda sıcak evlerinizde oturmanın keyfini çıkarın.

Petek Temizlemede Kullanılan Malzemeler

Petek temizleme makinası, Petek Temizleme ilaçları ve bakım malzemeleri ile petektemizleme.net firmamız petek temizleme islerinizi, profesyonel ekiplerle son teknolojik makineler kullanarak ilçesinde de hizmet vermektedir. Petek temizliğinde uzman ekip önemli olduğu kadar kaliteli ekipmanın da önemli olduğunu sakın unutmayın. Firmamız sizler için en iyi makina ekipmanına sahip olmanın gururunu yaşamaktadır.