Tesisat Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

By Petek temizleme istanbul In Petek Temizliği No comments

Kışın evinizde karşılaşacağınız en önemli sorunlardan biri peteklerinizin bazı kısımlarının sıcak bazı kısımlarının ise soğuk olmasıdır. Bu durum tesisatın içerisinde herhangi bir yerde tıkanma olduğu ve bu tıkanmadan dolayı sıcak suyun yeterince eşit dağılmadı anlamına gelir. Tıkanma sonucu geçemeyen su başka bölgelerde birikip farklı sorunlara yol açabilir. Peteklerinizin sadece üst kısmı sıcak kalıp alt kısmı ısınmayabilir. Son peteklerin ısınmaması da tıkanma sonuçları arasındadır. Bu soruna kesin bir çözüm getirmek ve bir daha karşılaşmamak için kesin bir çözüm bulmalısınız. Evde kendi imkanlarınızla yapacağınız bir temizlik sınırlı ve yüzeysel bir çözüm sunar. Peteklerinizi sürekli söküp çıkarmak ise tesisatınıza zarar verir. Herhangi bir tıkanma olmadan yaklaşık iki yılda bir petek temizleme işlemi yaptırmalısınız.

Tesisatda’ki Tıkanıklık Nasıl Açılır?

Bütün doğalgaz tesisatınızın tam olarak temizlenmesi işlemine petek temizleme adı verilir. Sadece peteklerin içi değil bütün borular ve kombinin bütün parçaları da bu temizliğe dahildir. Bu işlemi gerçek anlamıyla tam olarak yaptırmanız bu konuda karşılaşacağınız pek çok sorunu engeller. Sonuç olarak bu konuda uzman bir firma bulmalı ve petek temizliği konusunda özenli olmalısınız. Petek temizleme işlemi esnasında tesisatın bütün iç kısmı bir kimyasal madde tarafından temizlenir. Bu kimyasal madde herhangi bir kir ve pas lekesini çözülmeden bırakmaz. Ardından tazyikli su gönderen özel bir makine tesisatınızın alt kısmına bağlanarak bütün iç kısmı temizler. Bu iki işlem sonucunda peteklerinizin, borunuzun ve bütün tesisatınızın içerisi tam anlamıyla temizlenir.

Neden petek temizliği yaptırmalısınız sorunun cevabı o kadar nettirki kesinlikle yaptırdığınızda etkisini göreceksiniz.

Petek tesisatındaki tıkanıklık nasıl açılır?

Petek temizleme işlemi için uzman bir ekip bulmalısınız. Bu konuda tek bir kere masraf yapmak ve farklı bir sorunla karşılaşmamak için seçeceğiniz firma çok önemlidir. Telefon ettiğinizde karşınızdaki firma size kullanılan kimyasallar ve cihazlar konusunda yeterli bir bilgi vermelidir. Bu konuda profesyonel olan firmamız üstün bir hizmet kalitesi sağlamaktadır. Bizi ararsanız kafanıza takılan her soru için en doğru yanıtı bulabilirsiniz. Kullandığımız madde ve cihaz en son teknolojiye uygundur. Ekibimiz en doğru bir şekilde cihaz kullanma yetkisine sahiptir. Petek temizleme bedelleri son derece makul olup konusunda yardım almak için bir telefonunuz yeterlidir.

2pharmaceuticals.com