Kadir Ezildi Petek Temizleme

By Petek temizleme istanbul In Petek Temizliği No comments

Kendini internet üzerinde fenomen olarak tanıtmış bir kimseden bahsedeceğim. Kadir ezildi petek temizleme işinde daha doğrusu dış temizlik üzerine başarılı sayılabilicek düzeyde temizlik yapmış biridir. Ancak Kombi ve petek iç temizliği konusunda kendisi farklı alanda eylem yaptığından bu iki düzeyde birbirinden farklı işlere yaptığımız konuları ele almak istiyoruz.

. Petek Dış temizliğini bütün ev hanımları , Temizlik firmaları yada bireysel herkes elinde bulunduğu imkanlar ile yapabilmektedir. Buna kadir ezildi de dahildir. 🙂

Petek İç Temizliği ni ise profesyonel su tesisatçıları , Kombi ustaları gibi alanında uzman teknisyenler yada bu işin eğitimini almış tecrübeli bireyler tarafından yapıldığını bilmenizi isteriz.

 

 

kadir ezildi petek temizliği

kadir ezildi petek temizliği

 

Kadir Ezildi Kimdir? Kadir Ezildi Petek Temizleme Nedir?

1995 Yılında Dünyaya Gelen Kadir Ezildi Baba tarafından Konya 

, Anne tarafından bayburtludur. Foxs Tv kanalında temizlik benim işim programının sunucusudur. Şu an İstanbulda annesi ve erkek kardeşi ile hayatını sürdürmektedir. Temizlik konusundaki hassasiyeti anne ve babasının evliliğini bitirmesinin sonucunda gelişmiş bir duygudur. Ayrıca Kadir ezildi bir süre özel bir hastanede arşivden sorumlu personel olarak da görev yapmıştır. Sporu ve okumayı çok seven biri ve konuşmalarında eleştiri yapmayı çok seven bir karakterdir. İnsanlara saygı ve sevgi çerçevesinden bakıp Petek  dış temizliği konusuna son derece hakimdir.

Kadir ezildi fenomen bir temizlik uzmanı  , İyi bir arkadaş canlısı ve diksiyonu düzgün iyi bir bireydir. Kadir Ezildi misafirperver ancak çocuklu misafir tercih etmiyor. Nedeni ise çocukların evi dağıtıp kirletmesi kendisini son derece rahatsız ediyormuş, Bu nedenle Kadir ezildi petek temizleme ile ilgili yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Kadir ezildi ile ilgili petek temizliği bilgisi bulunan başka bir yazımız bulunmadığından sizlere bütün bilgileri bu yazımızda derlemeye çalıştık. Umarım beğenerek okur hiç sıkılmazsınız.