Şile Petek Temizleme

By Petek temizleme istanbul In Petek Temizliği No comments

Kombinizin, ev ve işyerinizi daha verimli bir şekilde ısıtmasını sağlayan Şile petek temizliği hizmetlerimizden uygun fiyatlarla yararlanmak için bir telefon açmanız yeterli. Peteklerinizi sökmeden, özel ilaç karışımları kullanarak petek içindeki pisliklerin tamamını çözerek ve çift yönlü yıkama cihazları sayesinde tüm pisliğin peteklerden tahliyesini sağlayarak verdiğimiz Şile petek temizliği hizmetlerimiz kışı sıcacık geçirmenizi sağlıyor.

Doğalgaz faturaları yükselirken bir türlü istediğiniz gibi ısınamıyorsanız sorunu kombinizde değil, peteklerde aramanız da yarar var. Zira doğalgazı ısı enerjisi haline dönüştüren bizzat kombi olsa da, bu ısının ev ve işyerine verilmesini sağlayan kombinin kendisi değil peteklerdir. Isıtma sistemlerinin ısı iletim elemanları olan peteklerin kireç ve pislik sebebiyle tıkanmaya başlaması, daha az ısınmalarına ve dolayısıyla kombinin ürettiği ısının mekana daha az verilmesine yol açar. Şile petek temizliği hizmetlerimiz hiçbir zahmete girmeniz gerekmeden bu sorundan uzun vadeli olarak kurtulmanızı, daha az ödeyerek daha fazla ısınmanızı sağlıyor.

Peteklerde sadece şebeke suyu kullanımından bile zamanla tıkanmalar yaşanabilir ki, temizlediğimiz çoğu peteğin içinden balçıklaşmış pislik de çıkmaktadır. Müşterilerimiz genellikle bu temizlik suyunu gördüğünde bu kadar pisliğin peteklerden çıktığına hayret etmekte. Geç ısındığı gibi kombiden gelen ısıyı da tam manasıyla iç mekana iletemeyen peteklerin düzenli olarak temizlenmesi, kış boyunca gereksiz doğalgaz faturası artışlarını da önleyecektir. Firmamız peteklerinizi her sene kış öncesinde en azından bir defa temizletmenizi tavsiye ediyor.

Şile Petek Ve Kombi Bakımı Hizmet Bölgelerimiz

Ağva Mahallesi, Balibey Mahallesi, Çavuş Mahallesi, Hacıkasım Mahallesi ve Kumbaba Mahallesi olmak üzere siz değerli müşterilerimize haftanın hangi günü olduğu fark etmeden ilçe genelinde hizmet vermekteyiz. Uygun fiyatlı hizmetlerimizden hemen yararlanmak ve bu kışı doğalgaz faturalarını dert etmeden geçirmek için bize dilediğiniz zaman telefon açabilir, iletişim sayfamızdaki formu doldurarak uzman ekiplerimize ulaşabilirsiniz.