Petek içi temizleme Nasıl yapılır?

By Petek temizleme istanbul In Petek Temizliği No comments

İstanbul’da neredeyse her 4 evden birinde Petek sorunları bulunmaktadır. Petek içi temizleme yapılmış yada en son bir kaç yıl önce yapılmış evlerde peteklerde %50 civarında bir ısı kaybı yaşanabilmektedir. Petek temizleme üzerine hizmet veren firmamız gitmiş olduğu İstanbul’daki servis işlerinde yıllardır bakımı hiç yapılmamış bir çok konuta denk gelmektedir. Petek temizliği kesinlikle tavsiye edilen ve doğru ve yüksek performanslı ısı almak için yapılması gereken bir işlem ve uygulamadır.

Petek Temizleme

Petek Temizleme

Dış temizlik için herhangi bir detay anlamatmaya gerek yoktur ancak Petek içi temizleme için kesinlikle bilinmesi gereken detaylar bulunmaktadır. Öncelikle sorunlu petekleriniz için bu işlemi yapabileceğiniz gibi dilerseniz daha önce uzun aralıkta en son bunu yaptırdıysanız tüm petekler için iç Temizleme yaptırabilirsiniz. İşlemi yapacak kişilerin kesinlikle işinde uzman ve deneyim sahibi olması gerekmektedir. Aşağıda maddeler halinde sizlere en iyi Petek Temizleme için yapılması gerekenleri sıraladık.

  • Öncelikle tüm peteklerin içinin yıkanması gerekmektedir. Bunun içinde peteklerin içindeki pis suyun tahliyesi gerekmektedir.
  • Petek iç temizleme yapmak için bir adet petek sökülüp özel cihazla bu petek üzerinden tüm peteklerin içine ulaşılabilmektedir.
  • Makinanın bağlanacağı Özel robot cihaz için evin genel durumu düşünülerek banyodaki havludan radyatörün üzerinden bu işlem genelde yapılmaktadır.
  • Özel Petek temizleme makinasına yine tamamen bu iş için üretilen kimyasalın cihaza doldurulması işlem devam eder.
  • Tüm peteklerin için özel kimyasalları su gönderilmek sureti ile Petek İçi temizleme işlemi yapılmış olur.
  • Petek içi temizleme uygulamasında kimyasallı su 45 dakika ile 1 saat civarında petek içinde dolaşmasına izin verilmelidir.
  • Son yapılacak işlemde kimyasallı suyun boşaltılması ile durulama işlemine geçilir ve petek temizliği sona erer.

Uygun Fiyatlarla Petek İçi Temizleme

Kombi Petek temizleme işlerinde İstanbul merkezli olan firmamız sizlere son derece uygun fiyatlarla bu hizmeti vermektedir. Eğer Petek temizliğini kendimiz Nasıl Yaparız diye soruyorsanız linkteki yazımızı inceleyebilirsiniz. Ancak uzmanından bu hizmeti en uygun Petek Temizleme Fiyatları ile almak istiyorsanız fiyatlar sayfamızı inceleyebilir ve kendinize en uygun bütçeli işlemi görebilirsiniz.

 

kupbezrecepty.com