Isıtma sistemlerinin petek temizliğini düzenli yaptırarak kireç ve şebeke suyundaki diğer maddelerin birikmesiyle ortaya çıkan arızaların önlenmesini sağlayabilir ve sistemden kış boyunca azami verimle faydalanabilirsiniz. Bu temizlik işlemini yeni model makinalar ve patentli formülüyle derinlemesine temizlik yapan kimyasal ürünlerle yapan Sarıyer petek temizliği servisimizse petekleri tesisattan sökmeden, pratik bir şekilde tüm tesisat ve petekleri temizliyor. Merkezi sistemlere bağlı peteklerin tamamını tek seferde, bir peteği dahi sökmeden temizleyebilen servis ekibimiz kısa sürede ve size herhangi bir zahmet vermeden soruna uzun süreli çözüm getirmektedir.

Sarıyer Kombi Petek Bakım Onarım Hizmetlerimiz

Şebeke suyu kullanan tüm ısıtma sistemlerinde zamanla görülen kireçlenme problemi aslında çamaşır ve bulaşık makinalarının ısıtıcılarında ortaya çıkan kireçlenme sorunuyla aynı sebepten kaynaklanır. İçinde çözünmüş kireç bulunan şebeke suyu yüksek sıcaklıklarla karşılaştığında metal yüzeylerin kireçlenmesine yol açar. Sıcaklık arttıkça kireç çökmesi daha da hızlandığı için ısıtma sisteminin düşen performansı sebebiyle sistemin daha çalışma sıcaklığının arttırılması, daha da fazla kireç birikmesine sebep olur.

Peteklerin içindeki kireç tortusu kullanımla beraber kalınlaşmaya ve yerçekimi sayesinde peteklerin dibine çökmeye başlar. Bu yoğun tortu tabakası diğer maddelerin de eklenmesi neticesinde balçık kıvamlı bir katmana dönüşürken tesisattan gelen sıcak su bu katmanı aşamaz hale gelir. Peteklerin alt kısmına sıcak su gitmediği için bu bölümlerin ısınması, dolayısıyla iç mekânı ısıtması güçleşir. Önceleri sadece peteklerin alt kısmının daha az ısınmasına sebep olan kireç birikmesi zamanla fark edilir düzeyde ısı kayıplarına neden olur.

Peteklerin alt kısmının tamamen soğuk kalmasına yol açabilen sorunun bu raddeye gelmesini beklemeden iletişime geçmenizi öneren Sarıyer petek temizliği servisimiz, kış başlamadan önce temizliği yapılan ısıtma sistemlerinin yıl boyunca sorunsuz çalışacağını hatırlatmaktadır. Yüksek verimle, arızalar ve ısı kayıpları olmadan ısıtma sisteminden yararlanmanızı sağlayan petek temizleme işlemi sistem elemanlarının ömrünü de uzatır. Isıtma sistemini temizlemek için tesisata dışardan özel bir yıkama sistemi bağlayan servis ekibimiz, bu makine sayesinde tek seferde tüm tesisat ve sisteme bağlı petekleri temizleyebilir. Kullandığımız kimyasal temizlik ürünüyse tüm birikintilerin kısa sürede çözülmesini ve yıkama işlemiyle tesisattan tahliye edilmesini sağlar.

Günümüz dünyasında kış mevsiminde ısınma yöntemleri gelişmiş ve bu yöntemler insanlar için daha yüksek standartlı yaşam kalitesi oluşturmuştur. Kalorifer tesisatı, apartmanlarda, evlerde ve işyerlerinde insanların güvendiği bir sistem haline gelmiştir. Firmamızın çalışmaları ise bu sistemin verimli ve avantajlı bir şekilde size fayda sağlamasına destek verir. Petekler ister istemez zaman içerisinde tıkanır. Bu tıkanmaya sebep olan pek çok unsur vardır. Özellikle de şebeke suyu içindeki tortulaşma; kireçlenme, tortu, çamur ve balçık gibi sorunları beraberinde getirebilir. Bu gibi sorunlar ise kalorifer tesisatının peteklerinde toplanır.

Peteklerin tıkanması ile birlikte verimli bir ısı elde etmeniz zor olur. Faturalar yükselir ve ödemeler daha da zorlaşır. Buna rağmen ısınma konusunda problem yaşarsınız, Sarıyer petek temizliği hizmeti bu gibi sorunların bertaraf edilmesi için size önemli bir avantaj sağlayacaktır. İrtibata geçtiğiniz firmamız hızlı bir şekilde servis hamlesi ile size hemen ulaşacak ve sorunu çözecektir.

Petekler Tıkalı İse Bu Nasıl Anlaşılır?

Kalorifer petekleri tıkalı olduğunda anlamanın birkaç yöntemi var. Bu yöntemlerin başında özellikle ellerinizle yapacağınız kontrol önemli bir yer tutmaktadır. Yapacağınız kontrol esnasında peteklerin düzenli ve doğru bir şekilde ısınıp ısınmadığını kontrol edebilirsiniz. Yapacağınız kontrol esnasında kaloriferin petekleri bazen ılık bazen soğuk olabilir. Yine peteklerin bazı yerleri sıcak bazı yerleri soğuk olarak karşınıza çıkacaktır. Bu gibi bir tespit yaptığınızda peteklerin tıkalı olduğunu hemen anlarsınız.

Pek çok kişi yeterince ısınamadığı zaman kombi ayarını açar. Kombi ayarını açmak faturaları yükseltir fakat eviniz yine de ısınmaz. Buradaki temel sebep petek tıkanıklığıdır. Gerekli temizlik çalışmaları yapıldığı zaman, yüksek randımanlı ısı ve avantajlar sizin için daha kolay ulaşılabilir olacaktır. Sağlıklı ve konforlu yaşam için ısıtma sisteminin verimli olması çok önemlidir.

Kırmadan Dökmeden Sarıyer Petek Temizleme Hizmeti

Sarıyer petek temizliği çalışmalarını en gelişmiş yöntem ve modellerle gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız yöntemler yıllardan beri teknolojinin bize sağladığı imkânlarla en iyi seviyeye gelmiştir. İrtibat halinde olup hemen servis desteği aldığınız andan itibaren, firmamız etrafa zarar vermeden bu işte size yardımcı olacaktır. Önceki dönemlerde petek sökülmelerini hatırlıyoruz. Sökülen peteklerin tekrar takılma esnasında yine etrafa zarar vermesi söz konusuydu. Şimdi ise petekler sökülmeden temizleniyor ve eviniz tertemiz kalıyor.

Ev hanımları için bunun çok sevindirici bir haber olduğunun altını çizmemiz gerekir. Tadilat gibi can sıkıcı durumları kimse istemez. Donanımlı servislerle verdiğimiz hizmet, kırmadan, dökmeden ve dağınıklık oluşturmadan çözüm üretir.

Sarıyer Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek temizliği hizmetinde bilinçli firmamızın kaliteli hizmetleri size öncü olacaktır. Yıllar boyunca bu konuda kendini geliştirmiş olan firmamız, özel kimyasal teknolojisinin en son ürünü olan Nano Clean unsuru kullanmaktadır. Tesisat içindeki suyun tıkanıklıklarını gidermek ve suyu çözmek için bu teknolojiden istifade etmek gerekir. Daha sonrasında Ridgid makine ile petekler yıkanır, temizlenir ve su değişir. Devir daim edecek su şebeke suyundan takviye edilir. Temiz su sayesinde bundan sonraki süreçte verimli bir ısınma söz konusu olur.

Sarıyer petek temizliği hizmetinde başarı elde etmiş olan firmamız, kullandığı yöntem ve avantajlarla size önemli derecede katkı sağlayacaktır. Yaşam kalitenizi iyi bir seviyeye çıkarmak istiyorsanız geç kalmayın. Kış mevsiminin beraberinde getirdiği soğuk algınlığı ve olumsuz hastalıklar sizi etkilemesin. Mekânlarınız sıcak olursa, hava şartları ne kadar kötü olursa olsun sağlığınız yerinde ve konforunuz garantide olacaktır.

Sarıyer Petek Temizliği Servis Çağırma

Petek tıkanıklığını hissettiğiniz anda hiç zaman kaybetmeden servise haber vermeniz gerekir. Esasında belli aralıklarla periyodik bakım ve temizlik pek çok kişi için avantajlı bir fırsat gibidir. Kaybettiğiniz zaman size fazladan yakıt faturası olarak olumsuz bir dönüş yapar. Zamanında yapılan temizlik ise faturaları düşürür ve aynı zamanda verimli bir ısı için size olanak sağlar.

Sarıyer petek temizliği hizmeti için gerektiğinde kaliteli bir servisi hemen çağırabilirsiniz. İletişim kurduğunuz andan itibaren firmamız size bu konuda gerekli kolaylıkları sağlayacaktır. Servis çağırma ve hizmet talebi için 0212502 03 39 numaralı telefondan bize ulaşmanız söz konusudur. Hiç zaman kaybetmeden size ulaşacak olan firmamız, 7/24 çalışma performansı ile tüm müşterilerinin yanında olmuştur. Kaliteli ve güvenilir bir hizmeti talep etmek için bize mutlaka ulaşmalısınız.

HEMEN ARAYIN (7/24)