Isıtma sisteminizin verimliliğini düşüren, kışın en soğuk günlerinde doğru düzgün ısınamamanıza rağmen bir hayli yüksek faturalar ödemenize yol açan petek içlerindeki kireç birikintileri, tüm tesisattan temizlenmediği müddetçe problem katlanarak büyüyecektir. Isıtma sisteminin, iç mekana ısı yaymak için sıcaklığını yükselttiği ve tesisat üzerinden peteklere gönderdiği suyun tüm petek yüzeylerine ulaşmasını engelleyen kireç birikintisi sürekli olarak ısı kaybına sebep olur. Güngören petek temizleme servisimiz bu sorundan kış boyunca geri dönmemek üzere kurtulmanızı sağlarken bu temizlik işini de eskiden olduğu gibi petekleri sökerek değil, yeni model petek temizleme makinalarıyla yapmaktadır.

Güngören Petek Temizliği Fiyatları Ne Kadardır?

Şebeke suyundaki kireç metal çaydanlıklar, çamaşır veya bulaşık makinelerinin metal parçalarında biriktiği gibi aynı şekilde metalden yapılan peteklerde de çöker. Isı iletkenliğinden ötürü peteklerde metal malzeme kullanılırken sudaki kireç yapısal özellikleri sebebiyle bulunduğu ortamın sıcaklığı arttıkça, en yakın metal yüzeye tutunma eğilimi sergiler.  Bunun neticesinde sistemin ısıttığı suyun peteklere gönderilmesiyle kireç metal yüzeylere yapışır ve yerçekimi sayesinde peteklerin en alt kısmında toplanır.

İlk zamanlarda hafif bir tortu tabakası olduğu için peteklerin alt kısmında bariz bir ısına problemine yol açmayan bu kireç birikintisi, zamanla diğer maddelerin de birikmesini sağlar. Sistem kullanıldıkça kireç ve diğer madde birikintileri arttığı için balçık kıvamında, tesisattan gelen suyun geçişini engelleyen yoğun bir pislik tabakası oluşur. Güngören petek temizleme servisimizin problem bu raddeye gelmeden hizmet almanız, gereksiz yere yüksek faturalar ödeyerek aylarca vakit harcamadan kış boyunca verimli ve ekonomik ısınmanızı sağlayacaktır. İthal ettiğimiz, Alman mühendislerin tasarladığı Rothenberger petek temizleme makinaları sayesinde merkezi ısıtma sistemlerin tüm peteklerini bile tek seferde temizleyebiliyoruz. Böylece temizlik işlemi çok daha kısa sürmekte, uygulama için kalabalık bir işgücü ve saatlerce zaman gerememekte, Böylelikle hizmet daha kaliteli olmaktadır.

 

gungoren petek temizleme

Güngören İlçesinde Petek Temizliği Nasıl Yapılıyor?

Rothenberger marka yıkama makinaları ve Nano Clean temizlik ürünüyle yaptığımız petek temizleme işlemi, sisteme dışardan bağlanan makinanın önce kimyasal temizlik ürününü uygulaması ve ardından durulama yapmasıyla gerçekleştirilir. Apartmandaki tüm daireleri ısıtmak için kullanılan merkezi ısıtma sistemlerinin petek temizliği bile kullandığımız bu sistem sayesinde tek seferde, pratik bir şekilde yapılır. Nano Clean ithal bir kimyasal çözücü temizlik ürünü olup, peteklerdeki birikintilerin çözülerek suyla kolayca tahliye edilmesini sağlar. Bu kimyasal çözücünün peteklerin her yerine iletilmesi için yıkama işlemini çift yönlü su akışı sağlayarak yapan makinalarımız, durulama sırasında da tüm petek içlerini temizler.

 

petek temizleme resim

Güngören Petek Temizleme Firmalarına Nasıl Ulaşabilirim?

İşlemin ne kadar süreceği; peteklerin hangi sıklıkla temizlendiği, sisteme kaç petek bağlı olduğu, peteklerin üretim malzemesinin ne kadar kaliteli olduğu, sistemin kullandığı şebeke suyunun kireç oranı gibi pek çok değişkene bağlıdır. Yine de Güngören petek temizliği servisimizin ev ve işyerinizdeki sistemlerin petek temizliğini bir saate kalmadan yaptığını söyleyebiliriz. Söz konusu merkezi ısıtma sistemleri olduğundaysa tek seferde onlarca petek temizlendiğinden, derinlemesine temizlik için birkaç saatte ihtiyaç duyulabilir.

Güngören geneline sabit ücretle servis veren ekibimiz, kullandığı yeni model yıkama makinaları ve özel temizlik ürünleriyle petek temizlemeyi dakikalar içinde ve zahmetsizce halledilen bir iş haline getirmektedir. Haftanın her günü hizmet veren Güngören petek temizliği servisimizden randevu almak için dilediğiniz zaman telefon açabilir, 7 gün kesintisiz hizmet veren danışma hattımız üzerinden hizmetlerimizle ilgili her türlü konuda danışabilirsiniz.

 

Kalorifer peteklerinin çok önemli görevleri vardır. Kalorifer tesisatında petekler ısıyı ortama dağıtır. Isınmak için bu sistemi kullanan insanlar kombili doğalgaz sistemi ile iyi bir çözüm ve avantaj elde edebilir. Firmamız bu kategoride yıllardan beri güvenli hizmet vermeye devam etmektedir. Çok gerekli bir hizmet pozisyonunda, Güngören petek temizliği karşınıza çıkmış ve size önemli kolaylıklar sağlamıştır. Yaygın servis hizmetlerimizle İstanbul’un bütün semtlerinde donanımlı araçlarımız ve ekiplerimiz görev başındadır. Görevini her zaman en iyi biçimde yerine getiren uzman servislerimiz, müşteri memnuniyetine büyük bir önem göstermektedir.

Sağlıklı şekilde ısınmak tasarruflu yakıt faturaları ödemek için bize ulaşmalısınız. Rutin ve periyodik temizlik yaptıranlar bu konuda çok şanslıdır. Herhangi bir tıkanıklık konusunda ise geç kalmadan servis desteğini almak gerekir. Güngören petek temizliği ile avantaj elde edebilir ve tasarruflu şekilde ısınabilirsiniz.

Petekler Tıkalı İse Nasıl Anlaşılır?

Kalorifer petekleri tıkalı ise elinizde kontrol ederek bu duruma anlayabilirsiniz. Peteklerin her yeri eşit ısınmıyor ise ve bazı bölgeler ılık veya soğuk ise bu bir sorunun işaretidir. Genellikle petek tıkanma sorunu burada ortaya çıkmıştır. Yapacağınız kontrol size avantajlı bir fikir verir. Esasen bu konuda farklı yöntemleri de devreye dâhil etmek gerekir. Genellikle yüksek faturalar ödediğiniz halde yeterince sınamadığınız durumlarda, petek tıkalı olabilir. Bu tıkanıklığı açmak da birlikte sorunu çözmek çok daha kolay olacaktır.

Güvenilir ve avantajlı servis hizmetlerimiz Güngören petek temizliği ile bu tür problemleri hemen çözecektir. Genellikle insanlar çok sağlıklı ısınamadığı zaman hemen ayarı yükseltmeyi düşünebilir. Ayarı yükselttiğiniz halde eviniz ısınmıyorsa, yine petek tıkalı olabilir. Bu gibi durumları tespit ettiğinizde sorunu gidermek çok daha kolay olacaktır. Tıkanıklıkları açacak yöntemler ve uygulamalar sizin için maddi manevi önemli bir avantaj ortaya koyacaktır. Firmamız yıllar boyunca burada sağlıklı ve garantili hizmetlerle karşınıza gelmiştir. Müşteri memnuniyeti için ortaya koyduğumuz çalışma ve refleks, her zaman en avantajlı sonuçları gündeme getirmiştir.

Günümüz standartlarında Güngören petek temizliği hizmeti kırmadan dökmeden yapılmaktadır. Önceki süreçlerde zemin, duvarlar, hatta tesisat bile zarar görebiliyordu. Peteklerin sökümü esnasında riskli durumlar elbette ki ortaya çıkabilirdi. Şimdi ise gelişmiş teknoloji sayesinde petekleri yerinden sökmeden temizlik yapılabilmektedir. Kullanılan gelişmiş ve nitelikli teknolojiler özellik ve tadilat gerektirmeyen avantajlı bir hizmeti ön plana getirmektedir.

Güngören Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

İnsanların yaşam kalitesini yükseltecek bu çözüm ve avantajlar Nano Clean teknolojisinin kullanımı ile iyi bir başlangıç oluşturur. Kimyasal çözücüler, petekler dâhil olmak üzere tesisat içindeki tüm katı unsurları çözelti haline getirir. Çözülmüş katı atıkların kalorifer tesisatı içerisinden çıkarılması çok daha kolay olacaktır. Bir şekilde yıkama ve temizlik hizmeti olarak gelişmiş Ridgid makine teknolojisi devreye girmektedir. Özellikle firmamızın bu alanda çok önemli çalışmaları olmuş ve kaliteli teknolojilere yatırımlar yapılmıştır. Hızlı ve avantajlı bir yıkama teknolojisi peteklerin temizliğini ve artan randımanı ortaya koyacaktır.

Tortu şeklinde ortaya çıkan unsurlar daha çok peteklerde birikir. Bu birikme zaman içinde tıkanmaya neden olur. Kimyasal malzemelerle sıvı çözeltiyi inceltmek ve temizlemek daha kolay olur. Kimyasal kullanımı ile suyun peteklerden geçmesi ve tortuların atılması mümkün olur. Temizlik için kullandığımız ithal makine teknolojisi sağlıklı şekilde sonuca gitmek için ve temizlik için iyi bir fırsat yaratacaktır.

Güngören Petek Temizliği Servis Çağırma

Petek temizliği için servis çağırmayı düşünürseniz, bu konuda geç kalmadan harekete geçmeli ve en iyi servisi hemen çağırmalısınız 0212502 03 39 numaralı telefondan rahat bir ulaşım imkânı sizi beklemektedir. İletişim fırsatlarının yanı sıra 7/24 hizmet avantajı ve esası size sunulmaktadır. Yaşam kalitenizi daha yükseltmek ve avantajlı fırsatlardan faydalanmak istiyorsanız, donanımlı servisi çağırıp çözüm oluşturabilirsiniz.

Servis talebi oluştuğu andan itibaren uzman ekiplerimiz en kısa zamanda vermiş olduğunuz adrese ulaşacaktır. Gece gündüz fark etmeden kaliteli temizlik konusunda size en iyi hizmeti sunmak durumundayız. Güngören petek temizliği gibi ayrıcalıklı bir hizmet noktasında firmamızın sunum ve avantajlarını daha iyi şartlarda değerlendirebilirsiniz. Yakıt tasarrufu ve ısınma performansını aynı anda elde edebilirsiniz. Tecrübeli servis ekibimiz bu kaliteli hizmeti almanız için size yardımcı olacaktır.

HEMEN ARAYIN (7/24)