Petek Temizliği, Boğaziçi Sıhhi tesisat olarak işlediğimizde petekin ısınacağını garanti ediyoruz. Petek temizliği fiyatları bal Peteği sayısına göre değişmektedir, petek temizliği 100 TL’den başlamaktadır ve evin büyüklüğüne göre en uygun fiyat ve kaliteli hizmet garantisi sunuyoruz. Isıtma Sistemi Nasıl Temizlenir? Isıtıcı petek temizliği belli aşamalarda yapılır. Özel sıhhi tesisat kimyasalları peteklerde pas ve çamurları yok eder. Bu petek yıkama denir. Bilindiği gibi petekler en iyi yayılımlar adına bazı kalıplarda üretilir ve tasarlanır. Petek gözenekleri böylece tortuları bağlayabilir.

Petek Temizliği, Kombi petek temizleme prosedürleri aşağıdaki gibidir; Her şeyden önce, bağlı bir sistem olan peteklerden bir petek veya radyatör çıkarılır. Evdeki tüm petekler kapalı konuma getirilir. Banyodaki sadece petek açık bırakılır. Buradan bir dolap ile bir boruya bağlanır. Petek temizleme makinesi bağlı ve bireysel vanalar petekleri sökmeden kapalı ve açılır. Ön yıkama yapılır İlaç yıkamadan sonra yapılır. İlaç yıkama işlemi durulama işleminden sonra yapılır.

Petek Temizliği

Petek Temizliği, Durulandıktan sonra filtre temizliği yapılır. Sistem havası kontrol edilir ve sistem yanar. Gerekli kontroller yapılır ve sistem müşteriye çalışır durumda teslim edilir. Bu işlem sırasında, petek çamaşır makinesine belirli bir kimyasal karışım konur. Bu karışım peteklerdeki tortuları güçlü bir etki ile söndürür. Eviniz asla kirlenmez. Yerden Isıtma ve Kurulum Temizlik Yerden ısıtma sistemlerinde en büyük problemlerden biri kesinlikle çamurdur. Suyu belirli filtrelerden geçmeden kurulumlar arasında hareket ettirmek bu soruna neden olacaktır. En son teknolojimizle kurulumu temizliyoruz. Makinelere ya da zemindeki ısıtma sistemlerine kurduğumuz sistemle, evinizdeki temiz suyu da filtreli bir şekilde dolaştırıyoruz. Bazı kimyasallarla desteklediğimiz su sayesinde, herhangi bir su birikintisine ve hatta en küçük çökeltinin tesisatlarda kalmasına izin vermeyiz. Yapman gereken ilk şey bal peteğini temizlemek.

Petektemizligifiyatlari.com

Petek Temizliği, Peteklerin ısıtma örtüsü tamamen suya duyarlıdır. Peteklerde sıcak su turlamak evinizi ısıtmak demektir. Eski performansı normalde kullandığınız bir seviyede elde edemezseniz, peteklerin bir kısmı soğuksa, Boğaz Tesisat Şirketimizi hemen alarak üst düzey hizmet anlayışımızdan yararlanabilirsiniz. Makinemiz sayesinde temizlik, tüm peteklere sırayla kuvvetli basınç verilerek yapılmaktadır. Bundan sonra faturalarınız belli bir düşüş olacaktır. Özellikle petek temizliğinin yıllardır yapılmadığı durumlarda büyük problemler ortaya çıkar.

kireç ve pas uzun yıllar sonra peteklere iyi yapışmak ve bazı durumlarda petekleri değiştirmek zorundadır. Bu nedenle, şirketinizi her yıl düzenli olarak en uygun fiyatlarla petek temizliği yapmak için uygulayabilirsiniz. Petek temizleme yöntemleri iki şekilde kimyasal veya kimyasal olarak veya hatta gerektiğinde birbirini tamamlayıcı olarak kullanılabilir. Yöntemin bu kadar önemli olmaması, tekniğin doğru kullanılması ve en önemlisi tecrübeli kişiler tarafından uygulanması daha önemlidir.